Teslimat İçin Ne Kadar Ücret Ödenir?

Sitemiz üzerinden yapacağınız 600 ve üstü tüm alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmeti vardır.

Aldığım Ürün Hangi Saatlerde Teslim Edilecek?

Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 09:00-19:00 olan mesai saatleri içerisinde(İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Kargom Ne Zaman Ulaşır?

Siparişiniz paketlenip hazırlandıktan sonra kargonuz kargo firmasına teslim edilir. Ortalama 2-3 iş gününde sizlere teslim edilmektedir.

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

Mobil bölgelerde teslimatları biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkine tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkine tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan “Kargom Nerede?”  bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.

Kargom Hangi Kargo Şirketi İle Gönderilecektir?

Kargolarınız Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.

Yurt Dışına Teslimatınız Var Mıdır?

Yurt dışı siparişleriniz için kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere teslimatımız bulunmaktadır. Detaylı bilgiye sahip olmak için , +90 532 685 14 75 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.